Stichting Politie Veteraan

PTSS Contactdag Midden Nederland

Vrijdag 1 juli 2022 werd na enkele jaren corona weer een fysieke PTSS contactdag georganiseerd in de eenheid Midden Nederland. De contactdag werd georganiseerd bij het Veteranen Instituut te Doorn. Namens Stichting Politie Veteraan hebben André, Erik en Leon de stand van onze stichting bemenst. Elkaar ontmoeten en/of informatie halen, stond deze dag centraal. Bij het rond lopen door het gebouw van het VI liep Leon langs foto’s gemaakt door collega’s met PTSS. Er waren drie foto’s die hem bijbleven. De foto van “het Masker” die hij zelf jaren opgehouden heeft en nog steeds ziet bij zoveel oud-collega’s. De foto van de eenzame wandelaar refereerde aan de Eenzaamheid waar hij zelf jarenlang mee te maken heeft gehad. En dan de foto van de vrouw die van velen een handje in de rug krijgt die hem herinnert aan de vele lotgenoten die elkaar steunen bij Stichting Politie Veteraan. Je bent niet alleen en kan steun vinden mits je daar voor openstaat. Elke dag vinden lotgenoten elkaar bij onze stichting. Eenheidschef Martin Sitalsing opende de dag met zijn voorwoord en had het over de “Drempel” die velen elke dag moesten trotseren om de dag door te komen doordat zij teveel in het politievak hebben meegemaakt. Een mentale drempel nemen hoe moeilijk het is en blijft om deze over te stappen. Op de contactdag hebben wij collega’s meegenomen in onze ervaringen en uitgenodigd om contact te leggen met Stichting Politie Veteraan als zij ondersteuning behoeven. Een mooie dag afgewisseld met emoties en een lach.

Andere berichten

Ondertekening Landelijk Convenant

Sinds de oprichting van onze stichting in 2018 werken wij nauw samen met Staatsbosbeheer om collega’s in de natuur te laten herstellen van de mentale

PTSS Contactdag Midden Nederland

Vrijdag 1 juli 2022 werd na enkele jaren corona weer een fysieke PTSS contactdag georganiseerd in de eenheid Midden Nederland. De contactdag werd georganiseerd bij

DEZE WEBSITE GEBRUIKT COOKIES OM ERVOOR TE ZORGEN DAT U DE BESTE ERVARING OP ONZE WEBSITE KRIJGT.